Open Intranet (1.5.0) - en to eo translation catalogue (14 entries)

en: Next
eo: Sekva

en: Content
eo: Enhavo

en: Search
eo: Serĉu

en: Go to previous page
eo: Iru al antaŭa paĝo

en: Go to next page
eo: Iru al proksima paĝo

en: Help
eo: Helpo

en: read more
eo: legu pli

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Page title
eo: Paĝa titolo

en: Header
eo: Kaplinio

en: Add new comment
eo: Aldonu novan komenton

en: Go to first page
eo: Iru al unua paĝo

en: Go to last page
eo: Iru al fina paĝo

en: Powered by Drupal
eo: Povigata per Drupalo
