Open Intranet (1.5.0) - en to fi translation catalogue (49 entries)

en: Next
fi: Seuraava

en: Content
fi: Sisältö

en: Search
fi: Etsi

en: Go to previous page
fi: Siirry edelliselle sivulle

en: Go to next page
fi: Siirry seuraavalle sivulle

en: Help
fi: Ohje

en: read more
fi: lue lisää

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Page title
fi: Sivun otsikko

en: Breadcrumb
fi: Murupolku

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Phone
fi: Puhelin

en: Add new comment
fi: Lisää uusi kommentti

en: Next page
fi: Seuraava sivu

en: Go to first page
fi: Siirry ensimmäiselle sivulle

en: Go to last page
fi: Siirry viimeiselle sivulle

en: Transparent
fi: Läpinäkyvä

en: Main navigation
fi: Päävalikko

en: Primary tabs
fi: Ensisijaiset välilehdet

en: Secondary tabs
fi: Toissijaiset välilehdet

en: Light
fi: Vaalea

en: Primary
fi: Ensisijainen

en: Secondary
fi: Toissijainen

en: Pagination
fi: Sivutus

en: Breadcrumbs
fi: Murupolku

en: Page top
fi: Sivun yläreunaan

en: Page bottom
fi: Sivun alareuna

en: Status messages
fi: Tilaviestit

en: Sidebar first
fi: Ensimmäinen sivupalkki

en: Secondary menu
fi: Toissijainen valikko

en: Main page content
fi: Pääsivun sisältö

en: Highlighted
fi: Korostettu

en: Sidebar second
fi: Toinen sivupalkki

en: Previous page
fi: Edellinen sivu

en: Text Formats
fi: Tekstimuodot

en: Dark
fi: Tumma

en: Footer first
fi: Ensimmäinen alatunniste

en: Footer second
fi: Toinen alatunniste

en: Footer third
fi: Kolmas alatunniste

en: Last page
fi: Viimeinen sivu

en: Primary menu
fi: Ensisijainen valikko

en: Footer fourth
fi: Neljäs alatunniste

en: Site branding
fi: Sivuston brändäys

en: Site header
fi: Sivuston ylätunniste

en: First page
fi: Ensimmäinen sivu

en: Page @items.current
fi: Sivu @items.current

en: Footer fifth
fi: Viides alatunniste

en: Primary admin actions
fi: Ensisijaiset ylläpidon toimenpiteet

en: User account menu
fi: Käyttäjävalikko
