Open Intranet (1.5.0) - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: Next
ps: بل

en: Content
ps: منځپانګه

en: Search
ps: لټون

en: Help
ps: مرسته

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Page title
ps: پاڼې سرلیک

en: Header
ps: سرۍ

en: Next page
ps: بله پاڼه

en: Previous page
ps: مخکنۍ پاڼه

en: Text Formats
ps: متن بڼې

en: First page
ps: لومړی پاڼې
