Open Intranet (1.5.0) - en to ug translation catalogue (18 entries)

en: Next
ug: كېيىنكى

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Go to previous page
ug: ئالدىنقى بەتكە قايتىش

en: Go to next page
ug: كىيىنكى بەت

en: read more
ug: داۋامى

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Page title
ug: بەت تېمىسى

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Add new comment
ug: ئىنكاس يېزىش

en: White
ug: ئاق

en: Next page
ug: كېيىنكى بەت

en: Go to first page
ug: بىرىنچى بەت

en: Go to last page
ug: ئاخىرقى بەت

en: Powered by Drupal
ug: سۇپىسىدىن پايدىلنىپ قۇرۇلدى Drupal

en: Page top
ug: بەت ئۈستى

en: Page bottom
ug: بەت ئاستى

en: Previous page
ug: ئالدىنقى بەت

en: Text Formats
ug: تېكىست فورماتى
