Open Intranet (1.5.0) - en to ur translation catalogue (14 entries)

en: Next
ur: اگلا

en: Content
ur: متن

en: Search
ur: تلاش

en: Go to previous page
ur: گزشتہ صفحے پر جائیں

en: Go to next page
ur: اگلے صفحے پےجاءیے

en: Help
ur: مدد

en: read more
ur: مزید پڑھیں

en: Email
ur: ای میل

en: Header
ur: ہیڈر

en: Go to first page
ur: ابتدائی صفحے پر جائیں

en: Go to last page
ur: آخری صفحے پر جائیں

en: ›
ur: ‹

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹
