Open Intranet (1.6.0) - en to gl translation catalogue (40 entries)

en: Next
gl: Seguinte

en: Content
gl: Contido

en: Search
gl: Buscar

en: Go to previous page
gl: Ir á páxina anterior

en: Go to next page
gl: Ir á seguinte páxina

en: Help
gl: Axuda

en: read more
gl: ler máis

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Page title
gl: Título da páxina

en: Breadcrumb
gl: Miga de pan

en: Header
gl: Encabezado

en: Phone
gl: Teléfono

en: Add new comment
gl: Engadir un novo comentario

en: White
gl: Branco

en: Next page
gl: Páxina Seguinte

en: Go to first page
gl: Ir á primeira páxina

en: Go to last page
gl: Ir á última páxina

en: Transparent
gl: Transparente

en: Main navigation
gl: Navegación principal

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: Primary
gl: Primario

en: Secondary
gl: Secundario

en: Pagination
gl: Paxinación

en: Breadcrumbs
gl: Migas de pan

en: Page top
gl: Parte superior da páxina

en: Page bottom
gl: Zona inferior da páxina

en: Status messages
gl: Mensaxes de estado

en: Sidebar first
gl: Primeira barra lateral

en: Secondary menu
gl: Menú secundario

en: Main page content
gl: Contido da páxina principal

en: Highlighted
gl: Resaltado

en: Sidebar second
gl: Segunda barra lateral

en: Previous page
gl: Páxina anterior

en: Text Formats
gl: Formatos do texto

en: Dark
gl: Escuro

en: Icon set
gl: Conxunto de iconas

en: Site branding
gl: Marca do sitio

en: Page @items.current
gl: Páxina @items.current

en: Primary admin actions
gl: Accións primarias de administración
