Open Intranet (1.6.0) - en to is translation catalogue (19 entries)

en: Next
is: Næsta

en: Content
is: Innihald

en: Search
is: Leit

en: Go to previous page
is: Fara á fyrri síðu

en: Go to next page
is: Fara á næstu síðu

en: Help
is: Hjálp

en: read more
is: lesa meira

en: Email
is: Netfang

en: Page title
is: Titill síðu

en: Breadcrumb
is: Leiðsagnarslóð

en: Header
is: Haus

en: Phone
is: Sími

en: Add new comment
is: Bæta við nýjum ummælum

en: Next page
is: Næsta síða

en: Go to first page
is: Fara á fremstu síðu

en: Go to last page
is: Fara á öftustu síðu

en: Powered by Drupal
is: Knúið af Drupal

en: Last page
is: Síðasta síða

en: Primary menu
is: Aðalvalmynd
