Open Intranet (1.6.0) - en to km translation catalogue (24 entries)

en: Next
km: បន្ទាប់

en: Content
km: មាតិកា

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Go to previous page
km: ទៅ​ទំព័រ​មុន

en: Go to next page
km: ទៅ​ទំព័រ​បន្ទាប់

en: Help
km: ជំនួយ

en: read more
km: អាន​បន្ថែម

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Page title
km: ចំណងជើង​ទំព័រ

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Add new comment
km: បន្ថែម​មតិ​យោបល់​ថ្មី

en: Go to first page
km: ទៅ​ទំព័រ​ដំបូង​

en: Go to last page
km: ទៅ​ទំព័រ​ចុងក្រោយ​

en: Primary tabs
km: ផ្ទាំង​ចម្បង

en: Secondary tabs
km: ផ្ទាំង​រង

en: Powered by Drupal
km: ដំណើរ​ការ​ដោយ​​ Drupal

en: Page top
km: ផ្នែក​ខាង​លើ​ទំព័រ

en: Page bottom
km: ផ្នែក​ខាង​ក្រោម​ទំព័រ

en: Sidebar first
km: របារ​ចំហៀង​មុន

en: Secondary menu
km: ម៉ឺនុយ​រង

en: Main page content
km: មាតិកា​ទំព័រ​មេ

en: Highlighted
km: ដែល​បាន​បន្លិច​ពណ៌

en: Sidebar second
km: របារ​ចំហៀង​នៅ​ទីពីរ

en: Text Formats
km: ទ្រង់ទ្រាយ​អត្ថបទ
