Open Intranet (1.6.0) - en to mr translation catalogue (14 entries)

en: Next
mr: पुढील

en: Content
mr: साहित्य

en: Search
mr: शोध

en: Go to previous page
mr: मागच्या पानावर जा

en: Go to next page
mr: पुढच्या पानावर जा

en: Help
mr: मदत

en: read more
mr: अधिक वाचा

en: Email
mr: ईमेल

en: Page title
mr: पृष्ठ शीर्षक

en: Phone
mr: दूरध्वनी

en: Add new comment
mr: नवी प्रतिक्रिया द्या

en: Go to first page
mr: प्रथम पानावर जा

en: Go to last page
mr: अंतिम पानावर जा

en: Powered by Drupal
mr: 'द्रुपल'मध्ये बनवलेली साईट
