Open Intranet (1.6.0) - en to uk translation catalogue (61 entries)

en: Next
uk: Наступний

en: Content
uk: Вміст

en: Search
uk: Пошук

en: Go to previous page
uk: На попередню сторінку

en: Go to next page
uk: До наступної сторінки

en: Help
uk: Довідка

en: read more
uk: детальніше

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Page title
uk: Заголовок сторінки

en: Breadcrumb
uk: Рядок навіґації

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Phone
uk: Телефон

en: Add new comment
uk: Коментувати

en: White
uk: Білий

en: Next page
uk: Наступна сторінка

en: Go to first page
uk: До першої сторінки

en: Go to last page
uk: До останньої сторінки

en: Transparent
uk: Прозорий

en: Main navigation
uk: Основна навіґація

en: Primary tabs
uk: Основні вкладки

en: Secondary tabs
uk: Другорядні вкладки

en: Light
uk: Світла

en: Primary
uk: Основні

en: Secondary
uk: Вторинне

en: Pagination
uk: Розбивка на сторінки

en: Powered by Drupal
uk: Працює на Drupal

en: Breadcrumbs
uk: Рядки навіґації

en: Page top
uk: Верх сторінки

en: Page bottom
uk: Низ сторінки

en: Status messages
uk: Повідомлення про стан

en: Sidebar first
uk: Перша бічна панель

en: Secondary menu
uk: Другорядне меню

en: Main page content
uk: Основний вміст сторінки

en: Highlighted
uk: Виділено

en: Sidebar second
uk: Друга бічна панель

en: Previous page
uk: Попередня сторінка

en: Sidebar first width
uk: Ширина першої бічної панелі

en: Text Formats
uk: Формати тексту

en: Dark
uk: Темний

en: Footer first
uk: Перший нижній колонтитул

en: Footer second
uk: Другий нижній колонтитул

en: Footer third
uk: Третій нижній колонтитул

en: Icon set
uk: Набір піктограм

en: Last page
uk: Остання сторінка

en: Install demo content
uk: Встановити демо контент

en: Primary menu
uk: Первинне меню

en: Footer fourth
uk: Четвертий нижній колонтитул

en: Site branding
uk: Брендування сайту

en: Book outline for @book.title
uk: Підшивка книг для @book.title

en: Site header
uk: Верхній колонтитул сайту

en: First page
uk: Перша сторінка

en: Page @items.current
uk: Сторінка @items.current

en: Featured top
uk: Додаткове вгорі

en: Featured bottom first
uk: Перше додаткове знизу

en: Featured bottom second
uk: Друге додаткове знизу

en: Featured bottom third
uk: Третє додаткове знизу

en: Footer fifth
uk: П’ятий нижній колонтитул

en: Primary admin actions
uk: Основні адміністративні дії

en: User account menu
uk: Меню облікового запису користувача

en: Search form (narrow)
uk: Форма пошуку (вузька)

en: Search form (wide)
uk: Форма пошуку (широка)
