Open Intranet (1.7.0) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Content
ast: Conteníu

en: Search
ast: Guetar

en: Go to previous page
ast: Dir a la páxina anterior

en: Go to next page
ast: Dir a la páxina siguiente

en: read more
ast: lleer más

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Header
ast: Encabezáu

en: Add new comment
ast: Amestar comentariu nuevu
