Open Intranet (1.7.0) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Next
bs: Sljedeći

en: Content
bs: Sadržaj

en: Search
bs: Pretraga

en: Go to previous page
bs: Idi na prethodnu stranu

en: Go to next page
bs: Idi na iduću stranu

en: read more
bs: pročitaj sve

en: Add new comment
bs: Dodaj novi komentar
