Open Intranet (1.7.0) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Content
is: Innihald

en: Search
is: Leita

en: Go to previous page
is: Far til fyrru síðu

en: Go to next page
is: Far til næstu síðu

en: read more
is: les meira

en: Header
is: Síðuhøvd

en: Add new comment
is: Ger viðmerking

en: Go to first page
is: Far til fyrstu síðu

en: Go to last page
is: Far til síðstu síðu
