Open Intranet (1.7.0) - en to hr translation catalogue (19 entries)

en: Next
hr: Sljedeći

en: Content
hr: Sadržaj

en: Search
hr: Pretraga

en: Go to previous page
hr: Idi na prethodnu stranicu

en: Go to next page
hr: Idi na sljedeću stranicu

en: read more
hr: iscrpnije

en: Email
hr: E-pošta

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Phone
hr: Telefon

en: Add new comment
hr: Dodaj komentar

en: Go to first page
hr: Idi na prvu stranicu

en: Go to last page
hr: Idi na posljednju stranicu

en: Page top
hr: Vrh stranice

en: Page bottom
hr: Dno stranice

en: Sidebar first
hr: Prvi stupac

en: Secondary menu
hr: Sekundarni izbornik

en: Highlighted
hr: Istaknuto

en: Sidebar second
hr: Drugi stupac

en: Text Formats
hr: Oblici unosa
