Open Intranet (1.7.0) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: Next
kk: Келесі

en: Content
kk: Контент

en: Search
kk: Іздестіру

en: Go to previous page
kk: Алдыңғы бетке көшу

en: Go to next page
kk: Келесі бетке көшу

en: read more
kk: Толық оқу

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Add new comment
kk: Жаңа пікірді жазу

en: Go to first page
kk: Бірінші бетке көшу

en: Go to last page
kk: Соңғы параққа көшу

en: Sidebar first
kk: Бірінші жақ тақтасы

en: Sidebar second
kk: Екінші жақ тақтасы
