Open Intranet (1.7.0) - en to lv translation catalogue (24 entries)

en: Next
lv: Tālāk

en: Content
lv: Saturs

en: Search
lv: Meklēt

en: Go to previous page
lv: Uz iepriekšējo lapu

en: Go to next page
lv: Uz nākamo lapu

en: read more
lv: lasīt vairāk

en: Email
lv: E-pasts

en: Breadcrumb
lv: Atpakaļceļš

en: Header
lv: Galvene

en: Phone
lv: Telefona numurs

en: Add new comment
lv: Pievienot jaunu komentāru

en: White
lv: Balts

en: Next page
lv: Nākamā lapa

en: Go to first page
lv: Doties uz pirmo lapu

en: Go to last page
lv: Doties uz pēdējo lapu

en: Transparent
lv: Caurspīdīgs

en: Page top
lv: Lapas augša

en: Page bottom
lv: Lapas apakšpuse

en: Sidebar first
lv: Pirmā sānu josla

en: Secondary menu
lv: Sekundārā izvēlne

en: Highlighted
lv: Izgaismots

en: Sidebar second
lv: Otrā sānu josla

en: Text Formats
lv: Teksta Formāti

en: Primary menu
lv: Primārā izvēlne
