Open Intranet (1.7.0) - en to ms translation catalogue (18 entries)

en: Next
ms: Seterusnya

en: Content
ms: Kandungan

en: Search
ms: Carian

en: Go to previous page
ms: Beredar ke halaman sebelum ini

en: Go to next page
ms: Beredar ke halaman seterusnya

en: read more
ms: baca lagi

en: Email
ms: E-mel

en: Header
ms: Pengepala

en: Add new comment
ms: Tambah komen baharu

en: Go to first page
ms: Beredar ke halaman pertama

en: Go to last page
ms: Beredar ke halaman terakhir

en: Page top
ms: Halaman bahagian atas

en: Page bottom
ms: Halaman bahagian bawah

en: Sidebar first
ms: Bar tepi pertama

en: Secondary menu
ms: Menu sekunder

en: Highlighted
ms: Ditegaskan

en: Sidebar second
ms: Bar tepi kedua

en: Text Formats
ms: Format Teks
