Open Intranet (1.7.0) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Next
sr: Следећи

en: Content
sr: Садржај

en: Search
sr: Претрага

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Breadcrumb
sr: Мрвице
