Open Intranet (1.7.0) - en to te translation catalogue (12 entries)

en: Next
te: తరువాత

en: Content
te: సారము

en: Search
te: వెతుకు

en: Go to previous page
te: క్రితపు పేజీకి వెళ్ళండి

en: Go to next page
te: తర్వాత పేజీకి వెళ్ళండి

en: read more
te: పూర్తిగా చదవండి

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Breadcrumb
te: బ్రెడ్‌క్రంబ్

en: Add new comment
te: వ్యాఖ్యానించండి

en: Go to first page
te: మొదటి పేజీకి వెళ్ళండి

en: Go to last page
te: చివరి పేజీకి వెళ్ళండి

en: Page bottom
te: పేజీ అడుగు
