Open Intranet (1.7.0) - en to vi translation catalogue (26 entries)

en: Next
vi: Tiếp

en: Content
vi: Nội dung

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Go to previous page
vi: Đến trang kế trước

en: Go to next page
vi: Đến trang sau

en: read more
vi: xem thêm

en: Email
vi: Thư điện tử

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Phone
vi: Điện thoại

en: Add new comment
vi: Viết bình luận

en: Go to first page
vi: Đến trang đầu tiên

en: Go to last page
vi: Đến trang cuối cùng

en: Transparent
vi: Trong suốt

en: Light
vi: Nhẹ

en: Primary
vi: Chính

en: Secondary
vi: Phụ

en: Page top
vi: Đầu trang

en: Page bottom
vi: Cuối trang

en: Sidebar first
vi: Sidebar đầu tiên

en: Secondary menu
vi: Trình đơn phụ

en: Highlighted
vi: Nổi bật

en: Sidebar second
vi: Sidebar thứ hai

en: Previous page
vi: Trang trước

en: Text Formats
vi: Các định dạng văn bản

en: Dark
vi: Sẫm màu

en: Icon set
vi: Tập biểu tượng
