Open Intranet (1.9.0) - en to et translation catalogue (51 entries)

en: Next
et: Järgmine

en: Content
et: Sisu

en: Search
et: Otsing

en: Go to previous page
et: Mine eelmisele lehele

en: Go to next page
et: Mine järgmisele lehele

en: Help
et: Abi

en: read more
et: loe edasi

en: Email
et: E-kiri

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: Breadcrumb
et: Leivapuru

en: Header
et: Päis

en: Phone
et: Telefon

en: Calendar
et: Kalender

en: Add new comment
et: Lisa kommentaar

en: White
et: Valge

en: Next page
et: Järgmine leht

en: Go to first page
et: Mine esimesele lehele

en: Go to last page
et: Mine viimasele lehele

en: Transparent
et: Läbipaistev

en: Main navigation
et: Põhinavigatsioon

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: Upcoming
et: Saabuvad

en: Powered by Drupal
et: Süsteemimootor Drupal

en: Breadcrumbs
et: Leivapuru

en: Page top
et: Lehe ülaosa

en: Page bottom
et: Lehe alaosa

en: Status messages
et: Olekuteated

en: Sidebar first
et: Esimene külgriba

en: Secondary menu
et: Kõrvalmenüü

en: Archived
et: Arhiveeritud

en: Main page content
et: Lehekülje sisuosa

en: Highlighted
et: Eristatud

en: Sidebar second
et: Teine külgriba

en: Previous page
et: Eelmine leht

en: Text Formats
et: Tekstivormingud

en: Footer first
et: Esimene jalus

en: Footer second
et: Teine jalus

en: Footer third
et: Kolmas jalus

en: Last page
et: Viimane leht

en: Primary menu
et: Peamenüü

en: Footer fourth
et: Neljas jalus

en: Site branding
et: Saidi bränding

en: Site header
et: Lehe päis

en: First page
et: Esimene leht

en: Page @items.current
et: Lehekülg @items.current

en: Footer fifth
et: Viies jalus

en: Primary admin actions
et: Peamised administraatori toimingud

en: User account menu
et: Kasutaja konto menüü

en: Search form (narrow)
et: Otsinguvorm (kitsas)

en: Search form (wide)
et: Otsinguvorm (lai)
