Open Intranet (1.9.0) - en to oc translation catalogue (30 entries)

en: Next
oc: Seguent

en: Content
oc: Contengut

en: Search
oc: Recercar

en: Go to previous page
oc: Anar a la pagina precedenta

en: Go to next page
oc: Anar a la pagina seguenta

en: Help
oc: Ajuda

en: read more
oc: ne legir mai

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Page title
oc: Títol de la pagina

en: Breadcrumb
oc: Fial d'Ariana

en: Header
oc: Entèsta

en: Add new comment
oc: Apondre un comentari

en: White
oc: Blanc

en: Go to first page
oc: Anar a la primièra pagina

en: Go to last page
oc: Anar a la darrièra pagina

en: Primary tabs
oc: Onglets primaris

en: Secondary tabs
oc: Onglets segondaris

en: Primary
oc: Primaire

en: Secondary
oc: Secondaire

en: Powered by Drupal
oc: Propulsat per Drupal

en: Page top
oc: Naut de la pagina

en: Page bottom
oc: Bas de la pagina

en: Status messages
oc: Messatges de statut

en: Sidebar first
oc: Primièra barra laterala

en: Secondary menu
oc: Menú segondari

en: Archived
oc: Archivat

en: Main page content
oc: Contengut de la pagina principala

en: Highlighted
oc: Mes en evidéncia

en: Sidebar second
oc: Segonda barra laterala

en: Text Formats
oc: Formats de tèxte
