Open Intranet (1.3.1) - en to el translation catalogue (36 entries)

en: Next
el: Επόμενο

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Go to previous page
el: Προηγούμενη σελίδα

en: Go to next page
el: Επόμενη σελίδα

en: Help
el: Βοήθεια

en: read more
el: διαβάστε περισσότερα

en: Page title
el: Τίτλος σελίδας

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Phone
el: Τηλέφωνο

en: Add new comment
el: Προσθήκη νέου σχολίου

en: White
el: Λευκό

en: Go to first page
el: Πρώτη σελίδα

en: Go to last page
el: Τελευταία σελίδα

en: Main navigation
el: Κεντρική πλοήγηση

en: Primary tabs
el: Πρωτεύουσες καρτέλες

en: Secondary tabs
el: Δευτερεύουσες καρτέλες

en: ‹
el: <

en: ›
el: >

en: Pagination
el: Σελιδοποίηση

en: Powered by Drupal
el: Βασισμένο στο Drupal

en: Page top
el: Κορυφή σελίδας

en: Page bottom
el: Βάση σελίδας

en: Status messages
el: Μηνύματα κατάστασης

en: Sidebar first
el: Πρώτη πλευρική ζώνη

en: Secondary menu
el: Δευτερεύον μενού

en: Main page content
el: Περιεχόμενο κεντρικής σελίδας

en: Highlighted
el: Ζώνη ενδεδειγμένων

en: Sidebar second
el: Δεύτερη πλευρική ζώνη

en: Previous page
el: Προηγούμενη σελίδα

en: Text Formats
el: Μορφότυποι κειμένου

en: Primary menu
el: Κύριο μενού

en: Book outline for @book.title
el: Book outline για το @book.title

en: Site header
el: Κεφαλίδα ιστοσελίδας

en: Primary admin actions
el: Πρωτεύουσες ενέργειες διαχείρισης

en: User account menu
el: Μενού λογαριασμού χρήστη
