Open Intranet (1.3.1) - en to he translation catalogue (40 entries)

en: Next
he: הבא

en: Content
he: תוכן

en: Search
he: חיפוש

en: Go to previous page
he: לעמוד הקודם

en: Go to next page
he: לעמוד הבא

en: Help
he: עזרה

en: read more
he: להמשך

en: Email
he: דוא"ל

en: Page title
he: כותרת דף

en: Breadcrumb
he: שביל ניווט

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Phone
he: טלפון

en: Add new comment
he: הוספת תגובה חדשה

en: White
he: לבן

en: Next page
he: הדף הבא

en: Go to first page
he: לעמוד הראשון

en: Go to last page
he: לעמוד האחרון

en: Main navigation
he: ניווט ראשי

en: Primary tabs
he: לשוניות ראשיות

en: Secondary tabs
he: לשוניות משניות

en: ‹
he: ›

en: ›
he: ‹

en: Primary
he: ראשי

en: Secondary
he: משני

en: Pagination
he: דפדוף

en: Powered by Drupal
he: מונע באמצעות דרופל

en: Breadcrumbs
he: פרורי לחם

en: Page top
he: ראש הדף

en: Page bottom
he: תחתית הדף

en: Status messages
he: הודעות מצב

en: Sidebar first
he: עמודת צד ראשונה

en: Secondary menu
he: תפריט משני

en: Main page content
he: תוכן

en: Highlighted
he: מובלט

en: Sidebar second
he: עמודת צד שניה

en: Previous page
he: הדף הקודם

en: Text Formats
he: מבני טקסט

en: Last page
he: הדף האחרון

en: First page
he: דף ראשון

en: Page @items.current
he: עמוד @items.current
