Open Intranet (1.3.1) - en to hu translation catalogue (62 entries)

en: Next
hu: Következő

en: Content
hu: Tartalom

en: Search
hu: Keresés

en: Go to previous page
hu: Ugrás az előző oldalra

en: Go to next page
hu: Ugrás a következő oldalra

en: Help
hu: Súgó

en: read more
hu: tovább

en: Email
hu: E-mail

en: Page title
hu: Oldal címe

en: Breadcrumb
hu: Morzsa

en: Header
hu: Fejléc

en: Phone
hu: Telefon

en: Add new comment
hu: Új hozzászólás

en: White
hu: Fehér

en: Next page
hu: Következő oldal

en: Go to first page
hu: Ugrás az első oldalra

en: Go to last page
hu: Ugrás az utolsó oldalra

en: Transparent
hu: Átlátszó

en: Main navigation
hu: Fő navigáció

en: Primary tabs
hu: Elsődleges fülek

en: Secondary tabs
hu: Másodlagos fülek

en: Light
hu: Világos

en: Primary
hu: Elsődleges

en: Secondary
hu: Másodlagos

en: Pagination
hu: Oldalszámozás

en: Powered by Drupal
hu: Drupal működteti

en: Breadcrumbs
hu: Morzsák

en: Page top
hu: Oldal teteje

en: Page bottom
hu: Oldal alja

en: Status messages
hu: Állapotüzenetek

en: Sidebar first
hu: Első oldalsáv

en: Secondary menu
hu: Másodlagos menü

en: Main page content
hu: Az oldal fő tartalma

en: Highlighted
hu: Kiemelt

en: Sidebar second
hu: Második oldalsáv

en: Previous page
hu: Előző oldal

en: Sidebar first width
hu: Első oldalsáv szélesség

en: Text Formats
hu: Szövegformátumok

en: Dark
hu: Sötét

en: Footer first
hu: Első lábléc

en: Footer second
hu: Második lábléc

en: Footer third
hu: Harmadik lábléc

en: Last updated: @date
hu: Utoljára módosítva: @date

en: Last page
hu: Utolsó oldal

en: Primary menu
hu: Elsődleges menü

en: Footer fourth
hu: Negyedik lábléc

en: Site branding
hu: Webhely márkázása

en: Default button size
hu: Alapértelmezés szerinti gombméret

en: Book outline for @book.title
hu: @book.title könyvvázlata

en: Site header
hu: Webhely fejléce

en: First page
hu: Első oldal

en: Page @items.current
hu: @items.current. oldal

en: Featured top
hu: Kiemelt fent

en: Featured bottom first
hu: Kiemelt lent első

en: Featured bottom second
hu: Kiemelt lent második

en: Featured bottom third
hu: Kiemelt lent harmadik

en: Footer fifth
hu: Ötödik lábléc

en: Fluid container
hu: Rugalmas befoglaló

en: Primary admin actions
hu: Elsődleges adminisztrátori műveletek

en: User account menu
hu: Felhasználói fiók menüje

en: Search form (narrow)
hu: Keresési űrlap (keskeny)

en: Search form (wide)
hu: Keresési űrlap (széles)
