Open Intranet (1.3.1) - en to mg translation catalogue (12 entries)

en: Next
mg: Manaraka

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Search
mg: Karoka

en: Help
mg: Fanampiana

en: read more
mg: tohiny

en: Header
mg: Lohan-pejy

en: Add new comment
mg: Hampiditra hevitra vaovao

en: Page top
mg: Pejy ambony

en: Page bottom
mg: Pejy ambany

en: Sidebar first
mg: Tsanganana volohany

en: Highlighted
mg: Vaomarika

en: Sidebar second
mg: Tsaganana faharoa
