openintranet_access (1.0.0-alpha1) - en to am translation catalogue (18 entries)

en: User interface
am: የተጠቃሚ አዋዋይ

en: Title
am: ዓርእስት

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Groups
am: ቡድኖች

en: Group
am: ቡድን

en: Author
am: ደራሲ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Content types
am: የይዞታ ዓይነቶች

en: Edit
am: አርትእ

en: Parent
am: ወላጅ

en: Name
am: ስም

en: View
am: ትይታ

en: ID
am: አይዲ

en: Email
am: ኢሜይል

en: Active
am: ገባሪ

en: Users
am: ተጠቃሚዎች

en: Blocked
am: የተጣመረ
