openintranet_access (1.0.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (20 entries)

en: User interface
ast: Interfaz d'usuariu

en: Title
ast: Títulu

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Group
ast: Grupu

en: Author
ast: Autor

en: Description
ast: Descripción

en: Last updated
ast: Anovamientu últimu

en: Content types
ast: Triba de conteníos

en: Edit
ast: Editar

en: Hierarchy
ast: Xerarquía

en: Parent
ast: Padre

en: Name
ast: Nome

en: View
ast: Vista

en: Unknown
ast: Desconocíu

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Created
ast: Fechu

en: Active
ast: Activu

en: Users
ast: Usuarios

en: Blocked
ast: Torgáu
