openintranet_access (1.0.0-alpha1) - en to az translation catalogue (24 entries)

en: User interface
az: İstifadəçi interfeysi

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Groups
az: Qruplar

en: Group
az: Qrup

en: Author
az: Müəllif

en: Description
az: İzahat

en: Last updated
az: Son yeniləmə

en: Content types
az: Məzmun tipi

en: Edit
az: Dəyiş

en: Parent
az: Valideyn

en: Name
az: Ad

en: Access
az: İcazə

en: View
az: Görünüş

en: ID
az: İD

en: Unknown
az: Naməlum

en: Created
az: Yaradıldı

en: Active
az: Aktiv

en: Users
az: İstifadəçilər

en: Blocked
az: Blok edilib

en: Changed
az: Dəyişdi

en: UI settings
az: UI parametrləri

en: Remove selected
az: Seçilmişləri silin
