openintranet_access (1.0.0-alpha1) - en to be translation catalogue (23 entries)

en: User interface
be: Інтэрфэйс карыстальніка

en: Title
be: Загаловак

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Groups
be: Групы

en: Group
be: Група

en: Author
be: Аўтар

en: Description
be: Апісанне

en: Last updated
be: Абноўлена

en: Content types
be: Тыпы змесціва

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Hierarchy
be: Іерархія

en: Parent
be: Бацькоўскі аб'ект

en: Name
be: Імя

en: Access
be: Доступ

en: View
be: Праглядзець

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Unknown
be: Невядомы

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Created
be: Створана

en: Active
be: Актыўна

en: Users
be: Карыстальнікі

en: Blocked
be: Заблакавана
