openintranet_access (1.0.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (20 entries)

en: User interface
bg: Потребителски интерфейс

en: Title
bg: Заглавие

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Group
bg: Група

en: Author
bg: Автор

en: Description
bg: Описание

en: Last updated
bg: Последно обновяване

en: Content types
bg: Типове съдържание

en: Edit
bg: Редактирай

en: Hierarchy
bg: Йерархия

en: Parent
bg: Родител

en: Name
bg: Име

en: View
bg: Прегледай

en: Unknown
bg: Неизвестно

en: Email
bg: Е-поща

en: Created
bg: Създадено

en: Active
bg: Активен

en: Users
bg: Потребители

en: Blocked
bg: Блокиран
