openintranet_access (1.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (26 entries)

en: User interface
el: Διεπαφή χρήστη

en: Title
el: Τίτλος

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Groups
el: Ομάδες

en: Group
el: Ομάδα

en: Author
el: Συντάκτης

en: Description
el: Περιγραφή

en: Last updated
el: Τελευταία ενημέρωση

en: Content types
el: Τύποι περιεχομένου

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Hierarchy
el: Ιεραρχία

en: Parent
el: Γονέας

en: Name
el: Όνομα

en: Access
el: Πρόσβαση

en: View
el: Προβολή

en: Unknown
el: Άγνωστο

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Active
el: Ενεργό

en: Users
el: Χρήστες

en: Add group
el: Προσθήκη ομάδας

en: Folders
el: Φάκελοι

en: Blocked
el: Αποκλεισμένος

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Documents
el: Έγγραφα

en: members
el: μέλη
