openintranet_access (1.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (30 entries)

en: User interface
et: Kasutajaliides

en: Title
et: Pealkiri

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Groups
et: Grupid

en: Group
et: Grupp

en: Author
et: Autor

en: Description
et: Kirjeldus

en: Last updated
et: Viimati uuendatud

en: Content types
et: Sisutüübid

en: Edit
et: Muuda

en: Hierarchy
et: Hierarhia

en: Parent
et: Vanem

en: Name
et: Nimi

en: Access
et: Ligipääs

en: View
et: Kuva

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Email
et: E-kiri

en: Created
et: Loodud

en: Active
et: Aktiivne

en: groups
et: grupid

en: Inactive
et: Passiivne

en: Members
et: Liikmed

en: Users
et: Kasutajad

en: Add group
et: Lisa grupp

en: Folders
et: Kaustad

en: Blocked
et: Blokeeritud

en: Changed
et: Muudetud

en: UI settings
et: Kasutajaliidese seaded

en: Remove selected
et: Eemalda valitud
