openintranet_access (1.0.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (35 entries)

en: User interface
fi: Käyttöliittymä

en: Title
fi: Otsikko

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Groups
fi: Ryhmät

en: Group
fi: Ryhmä

en: Author
fi: Tekijä

en: Description
fi: Kuvaus

en: Last updated
fi: Viimeksi päivitetty

en: Content types
fi: Sisältötyypit

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Hierarchy
fi: Hierarkia

en: Parent
fi: Isäntä

en: Name
fi: Nimi

en: Access
fi: Pääsy

en: View
fi: Näytä

en: Unknown
fi: Tuntematon

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Created
fi: Luotu

en: Active
fi: Voimassa

en: groups
fi: ryhmät

en: Inactive
fi: Ei aktiivinen

en: Members
fi: Jäsenet

en: group
fi: ryhmä

en: Users
fi: Käyttäjät

en: Add group
fi: Lisää ryhmä

en: Blocked
fi: Suljettu

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Documents
fi: Dokumentit

en: Add members
fi: Lisää jäseniä

en: UI settings
fi: UI asetukset

en: Created by
fi: Luonut

en: Group memberships
fi: Ryhmäjäsenyydet

en: Remove selected
fi: Poista valitut

en: Manage members
fi: Ylläpidä jäseniä
