openintranet_access (1.0.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (21 entries)

en: User interface
gu: વપરાશકર્તા ઈન્ટરફેસ

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Groups
gu: જૂથો

en: Group
gu: સમૂહ

en: Author
gu: લેખક

en: Description
gu: વર્ણન

en: Last updated
gu: સુધાર્યુ

en: Content types
gu: સામગ્રી પ્રકાર

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Parent
gu: પિતૃ

en: Name
gu: નામ

en: View
gu: જુઓ

en: Unknown
gu: અજ્ઞાત

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Active
gu: સક્રિય

en: Users
gu: વપરાશકર્તાઓ

en: Add group
gu: જૂથ ઉમેરો

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Remove selected
gu: પસંદ કરેલ દૂર કરો
