openintranet_access (1.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (35 entries)

en: User interface
he: ממשק משתמש

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: סטטוס

en: Delete
he: מחיקה

en: Groups
he: קבוצות

en: Group
he: קבוצה

en: Author
he: מחבר/ת

en: Description
he: תיאור

en: Last updated
he: עודכן לאחרונה

en: Content types
he: סוגי תוכן

en: Edit
he: עריכה

en: Hierarchy
he: היררכיה

en: Parent
he: אב

en: Name
he: שם

en: Access
he: הרשאות גישה

en: View
he: צפיה

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Email
he: דוא"ל

en: Created
he: נוצר

en: Active
he: פעיל

en: groups
he: קבוצות

en: Inactive
he: לא פעיל

en: Members
he: חברים

en: group
he: קבוצה

en: Users
he: חברי האתר

en: Add group
he: הוספת קבוצה

en: Blocked
he: חסום

en: Changed
he: השתנה

en: Documents
he: מסמכים

en: Add members
he: הוספת

en: A description of the group.
he: תאור הקבוצה.

en: Behavior
he: התנהגות

en: UI settings
he: הגדרות ממשק משתמש

en: Group memberships
he: חברויות בקבוצה

en: Remove selected
he: הסרת הנבחרים
