openintranet_access (1.0.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (22 entries)

en: User interface
hr: Korisničko sučelje

en: Title
hr: Naziv

en: Delete
hr: Ukloni

en: Groups
hr: Grupe

en: Group
hr: Grupa

en: Author
hr: Autor

en: Description
hr: Opis

en: Last updated
hr: Posljednje osvježenje

en: Content types
hr: Vrste sadržaja

en: Edit
hr: Uredi

en: Hierarchy
hr: Hijerarhija

en: Parent
hr: Nadređen

en: Name
hr: Naziv

en: Access
hr: Pristup

en: View
hr: Pregled

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: Email
hr: E-pošta

en: Created
hr: Stvoreno

en: Active
hr: Aktivno

en: Users
hr: Korisnici

en: Add group
hr: Dodaj grupu

en: Blocked
hr: Blokiran
