openintranet_access (1.0.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (19 entries)

en: User interface
hy: Օգտագործողի ինտերֆեյսը

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Groups
hy: Խմբեր

en: Group
hy: Խումբ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Last updated
hy: Վերջին թարմացում

en: Content types
hy: Պարունակության տեսակներ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Parent
hy: Ծնող

en: Name
hy: Անուն

en: View
hy: Դիտել

en: Unknown
hy: Անհայտ

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Blocked
hy: Արգելափակված
