openintranet_access (1.0.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (20 entries)

en: User interface
ka: მომხმარებლის ინტერფეისი

en: Title
ka: სათაური

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Groups
ka: ჯგუფები

en: Group
ka: ჯგუფი

en: Author
ka: ავტორი

en: Description
ka: აღწერა

en: Last updated
ka: ბოლოს განახლდა

en: Content types
ka: კონტენტის ტიპები

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Hierarchy
ka: იერარქია

en: Parent
ka: მშობელი

en: Name
ka: სახელი

en: Unknown
ka: უცნობი

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Created
ka: შექმნილია

en: Active
ka: აქტიური

en: Users
ka: მომხმარებლები

en: Blocked
ka: დაბლოკილი
