openintranet_access (1.0.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (18 entries)

en: User interface
kk: Интерфейс

en: Title
kk: Атауы

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Groups
kk: Группалар

en: Author
kk: Автор

en: Description
kk: Сипаттама

en: Last updated
kk: Сонғыда жанартылған

en: Content types
kk: Контент түрлері

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Parent
kk: Ата-ана

en: Name
kk: Аты

en: View
kk: Қарау

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: Created
kk: Құрылған

en: Active
kk: Белсенді

en: Users
kk: Пайдаланушылар

en: Blocked
kk: Бұғатталған
