openintranet_access (1.0.0-alpha1) - en to km translation catalogue (20 entries)

en: User interface
km: ចំណុច​ប្រទាក់​អ្នក​ប្រើ

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Group
km: ក្រុម

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Last updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព​ចុងក្រោយ

en: Content types
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Hierarchy
km: ឋានានុក្រម

en: Parent
km: មេ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: View
km: មើល

en: Unknown
km: មិន​ស្គាល់

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Active
km: សកម្ម

en: Users
km: អ្នក​ប្រើ

en: Blocked
km: បាន​ទប់ស្កាត់
