openintranet_access (1.0.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (20 entries)

en: User interface
ku: ڕووکاری بەکارهێنەر

en: Title
ku: ناونیشان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Groups
ku: گروپەکان

en: Group
ku: گرووپ

en: Author
ku: نووسەر

en: Description
ku: دەربارە

en: Last updated
ku: دوا نوێ بوونەوە

en: Content types
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Parent
ku: باوان

en: Name
ku: ناو

en: View
ku: پیشاندان

en: Unknown
ku: نەزانراو

en: Email
ku: ئیمێل

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Active
ku: چالاکە

en: Users
ku: بەکارهێنەران

en: Blocked
ku: بلۆککراوە
