openintranet_access (1.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (32 entries)

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Groups
lt: Grupės

en: Group
lt: Grupė

en: Author
lt: Autorius

en: Description
lt: Aprašymas

en: Last updated
lt: Paskutinis atnaujinimas

en: Content types
lt: Turinio tipai

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Hierarchy
lt: Hierarchija

en: Parent
lt: Tėvinis

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Access
lt: Priėjimas

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Email
lt: El. paštas

en: Created
lt: Sukurta

en: Active
lt: Aktyvus

en: groups
lt: grupės

en: Inactive
lt: Neaktyvus

en: Members
lt: Nariai

en: group
lt: grupė

en: Users
lt: Nariai

en: Blocked
lt: Užblokuotas

en: Changed
lt: Pakeista

en: Documents
lt: Dokumentai

en: Add members
lt: Pridėti narius

en: A description of the group.
lt: Grupės aprašymas.

en: Created by
lt: Sukurė

en: Remove selected
lt: Pašalinti pasirinktus
