openintranet_access (1.0.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (19 entries)

en: User interface
mn: Хэрэглэгчийн интерфэйс

en: Title
mn: Гарчиг

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Groups
mn: Бүлгүүд

en: Author
mn: Зохиогч

en: Description
mn: Тайлбар

en: Last updated
mn: Сүүлийн шинэчлэлт

en: Content types
mn: Агуулгын төрлүүд

en: Edit
mn: Засварлах

en: Parent
mn: Эх

en: Name
mn: Нэр

en: Access
mn: Хандалт

en: View
mn: Харах

en: Unknown
mn: Үл мэдэгдэх

en: Email
mn: Имэйл

en: Created
mn: Үүссэн

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Users
mn: Хэрэглэгчид
