openintranet_access (1.0.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (20 entries)

en: User interface
mr: वापरकर्ता अंतरपृष्ठ

en: Title
mr: शीर्षक

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Groups
mr: समुह

en: Group
mr: समुह

en: Author
mr: लेखक

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Content types
mr: साहित्य प्रकार

en: Edit
mr: संपादन

en: Hierarchy
mr: पदक्रम

en: Name
mr: नाव

en: View
mr: बघा

en: ID
mr: आय डी

en: Email
mr: ईमेल

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Active
mr: सक्रिय

en: groups
mr: समुह

en: group
mr: समुह

en: Blocked
mr: प्रतिबंधीत
