openintranet_access (1.0.0-alpha1) - en to my translation catalogue (14 entries)

en: User interface
my: အသုံးပြုသူအသွင်အပြင်

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Groups
my: အဖွဲ့များ

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Last updated
my: နောက်ဆုံး ပြင်ခဲ့သည် အချိန်

en: Content types
my: အကြောင်းအရာ အမျိုးအစားများ

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Name
my: အမည်

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Unknown
my: မသိနိုင်သော

en: Users
my: အသုံးပြုသူများ
