openintranet_access (1.0.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (21 entries)

en: User interface
ne: प्रयोगकर्ताको इन्टरफेस

en: Title
ne: शीर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Groups
ne: समूह

en: Group
ne: समूह

en: Author
ne: लेखक

en: Description
ne: विवरण

en: Last updated
ne: पछिल्लो पटक अद्यावधिक गरिएको

en: Content types
ne: विषयवस्तुको प्रकार

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Parent
ne: मूल

en: Name
ne: नाम

en: View
ne: दृश्य

en: ID
ne: परिचय

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: Email
ne: ईमेल

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Active
ne: सक्रिय

en: Users
ne: प्रयोगकर्ताहरू

en: Blocked
ne: अवरुद्ध
