openintranet_access (1.0.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (19 entries)

en: User interface
nn: Brukargrensesnitt

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Groups
nn: Grupper

en: Group
nn: Gruppe

en: Author
nn: Forfattar

en: Description
nn: Beskriving

en: Last updated
nn: Sist oppdatert

en: Content types
nn: Innhaldstyper

en: Edit
nn: Rediger

en: Parent
nn: Opp eit nivå

en: Name
nn: Namn

en: View
nn: Sjå på

en: Created
nn: Laga

en: Active
nn: Aktiv

en: group
nn: gruppe

en: Users
nn: Brukarar

en: Add group
nn: Legg til gruppe

en: Blocked
nn: Blokkert
