openintranet_access (1.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (36 entries)

en: User interface
pl: Interfejs użytkownika

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Groups
pl: Grupy

en: Group
pl: Grupa

en: Author
pl: Autor

en: Description
pl: Opis

en: Last updated
pl: Ostatnia aktualizacja

en: Content types
pl: Rodzaje zawartości

en: Edit
pl: Edytuj

en: Hierarchy
pl: Hierarchia

en: Parent
pl: Nadrzędny

en: Name
pl: Nazwa

en: Access
pl: Dostęp

en: View
pl: Widok

en: Unknown
pl: Nieznany

en: Created
pl: Utworzono

en: Active
pl: Aktywne

en: Inactive
pl: Nieaktywne

en: Members
pl: Członkowie

en: group
pl: grupa

en: Users
pl: Użytkownicy

en: Add group
pl: Dodaj grupę

en: Blocked
pl: Zablokowany

en: Metadata
pl: Metadane

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Documents
pl: Dokumenty

en: Add members
pl: Dodaj członków

en: Enabled content types
pl: Włączone rodzaje zawartości

en: Behavior
pl: Zachowanie

en: UI settings
pl: Ustawienia interfejsu użytkownika

en: Behavior settings
pl: Ustawienia zachowania

en: Created by
pl: Utworzone przez

en: Group memberships
pl: Członkostwo grupy

en: Remove selected
pl: Usuń wybrane

en: Manage members
pl: Zarządzaj członkami
