openintranet_access (1.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (30 entries)

en: User interface
ro: Interfața utilizatorului

en: Title
ro: Titlu

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Groups
ro: Grupuri

en: Group
ro: Grup

en: Author
ro: Autor

en: Description
ro: Descriere

en: Last updated
ro: Ultima actualizare

en: Content types
ro: Tipuri de conținut

en: Edit
ro: Editați

en: Hierarchy
ro: Ierarhie

en: Parent
ro: Părinte

en: Name
ro: Nume

en: Access
ro: Acces

en: View
ro: Afișează

en: Unknown
ro: Necunoscut

en: Email
ro: email

en: Created
ro: Creat

en: Active
ro: Activ

en: Inactive
ro: inactiv

en: Members
ro: Membri

en: Users
ro: Utilizatori

en: Add group
ro: Adaugă grup

en: Blocked
ro: Blocat

en: Changed
ro: Schimbat

en: Documents
ro: Documente

en: UI settings
ro: Setări UI

en: Created by
ro: Creat de

en: Remove selected
ro: Eliminați ceea ce e selectat
